Dom do kupienia w miejscowości Warszawa o powierzchni 135.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa MokotowPrzypominająca stylem klimatyczne mieszkania paryża. Nie posiada wątpliwości, że tu mieszkała artystka. W większości pokoi na podłodze znajdzemy deski, w salonie mozajkę ceramiczną. Trzecia półpiętro to open space do dowolnej aranżacji, który może z powodzeniem pełnić rolę kolejnej sypialni, pracowni, bawialni etc. 500 pln

lokalizacja:
doskonała lokalizacja, zarówno ze względu komunikacji z centrum, jak również najbliższego otoczenia. Mimo bliskości ulicy puławskiej, w ogrodzie panuje spokój a także błoga cisza. W przyziemiu są dwa pomieszczenia z oknami, pom. Z jadalni zejscie do cichego ogródka. Klimatyczny dom tuż pod ręką parku morskie oko!

opis nieruchomości:
jest to wyjątkowa nieruchomość dla wyjątkowego klienta. Dodatkowe informacje:
dom doskonale nadaje się również na biuro, siedzibę firmy, showroom, kancelarię. Pieszy dystans do urokliwego parku morskie oko, kawiarenek, restauracji oraz rozlicznych pubów. Prestiżowe sąsiedztwo zapewnia bezpieczeństwo – kilka kroków dalej ulokowany m. Rozkład:
na parterze ulokowany salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, niziutki hall. Cena najmu na usługi biurowe wynosi 4. Gospodarcze, toaleta, łazienka. To bezapelacyjnie dom z duszą, który będzie doskonały dla ludzi lubiących luksusowe miejsca. Po przekroczeniu progu zostajemy zaczarowani magią tego miejsca, którą daje się wyczuć w każdym jego kącie.

Kategoria: Nieruchomości Bydgoszcz

Tags: , , ,

Dodaj komentarz